Requiem:Reichskinder

AUTOŘI

Rolling

Rolling, spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her, je nezisková organizace tvořená nadšenými lidmi s dlouholetými zkušenostmi z oblasti pedagogiky, zážit­kových projektů a občanského vzdělávání. Zajišťuje celou tvorbu akce a její vnější komunikaci.

Jan Fíla

Na Honzu vzpomínáme. Během jeho času kolem larpů si k nim vypěstoval velice silný vztah a krom hraní se podílel i na jejich organizování. Několik let pracoval ve Švandově divadle na Smíchově a svůj volný čas trávil především ve zkušebně skládáním muziky. Byl zaměstnancem v České televizi a studentem magisterského oboru na katedře Elektronické kultury a sémiotiky Univerzity Karlovy. Na larpu Requiem stál za originální hudbou a zvukovými efekty, které na hře používáme. 

Adéla Hrabáková

Hry jsou jejím osudem. Nejenom že je to její koníček, ale dokonce si vydělává na chleba jako game designer, což výmluvně svědčí o její nepříčetnosti.
Nejčastěji píše hry s Míšou. V tomto tandemu funguje jako nadšený vizuální kreativec se spoustou megalomanských nápadů. Má za sebou pěknou řádku oldschoolových larpů. Miluje hororová témata a ždímání hráčů až na dřeň. Jinak je to ale veselá a chaotická osoba, která umí být po překonání počáteční nedůvěry velmi přátelská. Nyní se pustila do nového velkého dobrodružství - psaní her s Rollingem.

Míša Hrabáková

Kolem larpů se motala ještě dřív, než to bylo cool, vlastní hry však píše až v posledních třech letech. Spolupodílela se na několika ročnících hry Pravda a dalších larpech spolku Awain. Živí se v oboru modelování přírodních katastrof, pravděpodobně aby odvedla pozornost od katastrof vlastních. Je patologická optimistka a sváteční násilnice. Na Requiem: Reichskinder ji nejvíce baví pracovat na psychedelických prvcích hry.

Hana Lauerová

3N. Nejmladší, nejkrásnější a nejnezodpovědnější člen týmu.
Larpům se už nějakou chvíli věnuje, ať už jako hráč nebo je pomáhá uvádět. Je to skvělý způsob, jak potkávat nové lidi a udržovat kontakt s přáteli.
Pokud zrovna nesedí za volantem, šicím strojem nebo nerozesílá postavy, tak studuje stomatologii a učí klavír. Miluje hudbu, víno a Fran Bow.

Jakub Míšek

Jurista, hudebník, larpový hráč, psavec a teoretik. Baví ho moderní artificiální hudba, etnická hudba a hudební teorie, specificky pak otázky působení hudby na posluchače z hlediska vnímání času. Pro žánr requiem má v srdci vyhrazeno speciální místo. Při designování a uvádění larpů se pokouší o funkční propojování hudby a hry - a to je jeho úkol i v rámci Requiem: Reichskinder.

Michal Pikola

Larpům se věnuje zatím jen nějaké dva roky, zato však s o to větším zájmem. Před Reichskinder spolu s Rollingem organizoval druhý ročník Cave Canem a poslední dobou se pohybuje i okolo jejich dalších her.

Jinak studuje psychologii na FF UK, poslouchá post-rock a hromadí staré oblečení.

David František Wagner

Larpům se věnuje dlouho, věnovat se jim ještě bude. Stejně tak se dlouho věnuje pedagogice (hlavně dějepisu, filozofie a jiných společenských věd) v nejrůznějších podobách.

Autorsky stojí za více larpy, v nedávné době pracoval například na De la Bête, Cave Canem či na projektu Legie: Sibiřský příběh. Velmi důležitá je pro něj původnost, originalita a silné příběhy. Je jedním ze tří zakladatelů Rollingu a vedoucím kreativního týmu.

Klára Kla Wanková

Nejvíc se Klára těší na neděli, zůstane s knížkou celý den v posteli... A nebo ne. Ráda totiž vyrábí věci. Čím divnější, tím radši a pořád se snaží zlepšovat v improvizování a tvorbě co nejlepšího za co nejmíň. Když se zrovna nevěnuje larpům, pracuje jako účetní, paří na compu, opíjí se nebo výletuje se svým welsh corgim (Bazinga) a manželem (Melkor). S ním se jí i moc dobře spolupracuje a má radost, že se spolu můžou podílet na přípravě Requiem.